coilart dpro mini atomizer تولید شده توسط مارک CoilART یکی از داغترین محصولات RDA ارزان قیمت است، زمانی که تجهیزات سیستم پوسته به طور رسمی به جریان اصلی تبدیل نشده است. با تمرکز دوتایی اسپیندل، غم انگیز و کامل "طعم" است که بازیکنان دوست دارند. این جعلی نیست، زیرا مارک های دیگری که محصولات طراحی کویل را نیز تولید می کنند، "سخت" هستند. پس از آن، با "Aura" مورد علاقه ی بازیکن، CoilART همچنین نسخه مینی اسپیندر - DPRO MINI را معرفی کرد.

به عنوان یک مدل کوچک، قطر پایین آن نیز نسبتا به 22 میلیمتر کاهش می یابد، جسم چسبیده با جریان اصلی مطابقت دارد، در حالی که با انواع مختلف مد استفاده می شود.

پس از انهدام، شما می توانید ببینید که آن را به تقسیم: نوک قطره، اتاق، و عرشه، 510 پین. دو طرف محفظه سوراخ ورودی هوا هستند که یک تنظیم مربوط به سه سوراخ هوا در هر دو طرف عبور هوا در عرشه شکل می گیرد. ساختار گنبد دیوار داخلی آن اجازه می دهد تا جریان چگال به عقب برگردد، اما توانایی قطره به چسبیدن به چگالی خیلی خوب است. من نمی دانم آیا می توانید این تناقض را درک کنید.

هنگامی که به عرشه می روید، می توانید ببینید که ____ کویلارت dpro mini rda یک طراحی نوع تک کویل با سه سوراخ سوراخ هوا در هر طرف و یک کویل مستقیم ضربه ای جانبی است. تحت سوراخ ورود هوا در هر دو طرف سوراخ سیم فوقانی آن است. لازم به ذکر است که موقعیت مورب سوراخ سیم به سیم پیچ زاویه معکوس اقتباس شده است. برای چنین محصولی که به وضوح در فیبرهای تک کویل هدف قرار دارد، اکثر بازیکنان تصمیم به خرید فیبرهای به پایان می رسانند و بیشتر رشته های رشته ای به طور مثبتی زخمی می شوند، به این معنی که بازیکنان همچنین باید خط را به این فضای کوچک خم کرده و نصب کنند راحتی اصلی در وضعیت واقعی غیر دوستانه است، که بسیار شرم آور است.

coilart dpro mini atomizer

هنگامی که سیم پیچ نصب شده است، از آنجا که شیارها در هر دو طرف گسترده، بزرگ و عمیق هستند، مقدار بسته بندی کاملا شگفت انگیز است برای یک ردیف 22 میلی متری تک کویل، و استقامت بسیار خوب است. اما من نمی دانم که آیا بازیکنان قدیمی با یک ویژگی "پنهان" که بوسیله آن به دست می آید برخورد می کنند. این ویژگی ما می بینیم که فضای در حال افزایش بین دو پس از ارتفاع فرمت عرشه و ارتفاع اتاق بسیار کوچک است. علاوه بر این، مقدار آب یكی كه در پنبه ذخیره شده است كافی است و شما متوجه خواهید شد كه آب یكی از شیرهای  juice e به ویژه رگهای متعارف ممكن است به راحتی آب خوردن شود. اگر از تجهیزات BF استفاده می کنید، پدیده جذب آب الی واضح تر می شود، بنابراین مطمئن شوید که مقدار آب الکل را توجه می کنید.

بیایید به طوری که "طعم" را ببینیم، DPRO دوگانه باعث می شود مردم احساس "غنی" داشته باشند، آیا DPRO MINI تک کویل نیز مردم را "غنی" می کند؟ هر دستگاه اسپری دوطبقه قطعا قوی تر از یک اسپیندر تک تک است، بنابراین DPRO MINI تنها می تواند انواع تک کویل محصولات rebuildable tank atomizer را مقایسه کند. از جمله این محصولات RDA تک تک کویل، واقعا "غنی" نیست. اگر می خواهید از یک رشته کم مقاومت برای ایجاد یک طعم استفاده کنید، می توانید آن را آسان برای تبدیل شدن به گرم و در برابر دهان خود را پیدا کنید. در ساده ترین صورت، اگر شما همان داده کویل برای مقایسه DPRO قبلی خود را rda شما پیدا خواهد کرد که نسخه مینی واقعا هیچ مزیتی ندارد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

smok e-priv kit in stock

smok novo kit free shipping

مقاله قبلی:

سبک فیشین لانه زنبوری-Xovapor Little Bee Kit