کمربند  دارای قطر کلی Wake Mod Co Little Foot BF RDA میلی متر است، بنابراین به نظر می رسد تقریبا در هر جعبه مد و  که شما آن را پیوست کنید! علاوه بر این، این تفنگ عمدتا از مواد فولادی ضد زنگ ساخته شده است. این RDA شامل نکته تخلیه آبیاری 810 مات شده است که به نظر عالی و مناسب برای تعقیب ابر است!


کمپانی .  دارای دو عرشه ساختمانی است که باعث می شود کویل ها به راحتی نصب شوند! به ذکر است، این RDA ویژگی های جریان هوا به طور کامل دوگانه است که می تواند به طور کامل در صورت دلخواه بسته شود. همچنین پیکربندی تک و دو سیم پیچ موجود است. در نهایت،  RDA دارای یک پین 510 اسلحه با طلای پوشیده شده است که باعث هدایت عالی می شود.


در کل، این یک معامله عالی برای جدید Wake Mod Co Little Foot BF RDA است! اگر شما به دنبال یک RDA جدید و منحصر به فرد هستید که می توانید برای ارزان قیمت آن را خرج کنید، این یک معامله است که قطعا ارزش بررسی آن را دارد!

این rebuildable dripping atomizer مناسب برای کسانی است که از دستگاه های تغذیه پایین استفاده می کنند، 5 رنگ در دسترس هستند. شما می توانید بسیاری از ویژگی های وجود دارد، دو جلد ، پیکربندی دوگانه یا تک کویل، بالا Mounted Oversized، Insulator Peek، پنل فیلیپس تک فیبر نوری 3mm، Isolator peek، Terminal 3mm، دوگانه سوراخ سوراخ قابل تنظیم، قابل تنظیم از طریق کلاهک بالا، تک کویل یا گزینه جریان هوا دوقطبی، تحویل بخار صاف، 510 تماس با طلای 510، پین 510 اسکونک و نوک قطره ای 8 میلی متری آکرولیک ماتا. این مزایای زیادی به ارمغان می آورد و انقلاب بازار Vape Mod را تحریک می کند. فقط برای ارایه آخرین اخبار به ما بپیوندید